Якби ви дозволили своїм думкам зупинитись і заспокоїтись, ви б заново відкрили для себе, що означає бути всередині таким, як і зовні.

Коли хтось гнівається, ліпше не відповідати гнівом, захищаючись, і не казати йому заспокоїтись. Якщо людина по-справжньому зла, мабуть, краще залишити її.

Дуже часто життя ставить нас у такі ситуації, які здаються настільки важкими, що займають цілком наші думки і весь простір навколо нас. Коли ви наступного разу натрапите на подібний "сюрприз", спробуйте подивитись на нього з висоти пташиного польоту.

Егоїзм та гордість – вороги спокою. Вони змушують нас судити інших і створюють недобрі почуття. Вони спонукають нас примушувати інших робити те, що ми хочемо або нам потрібно.

Спокій – це простота, простота – це краса. Хай сьогоднішній день стане для вас Днем Простоти.

Гра – це взаємообмін енергіями, божественний танець.  Кожна сцена в нашому житті є грою, яка потребує певних навичок і здібностей, щоб грати добре.

Якщо я навчусь створювати любов у моєму серці і буду дарувати її кожному, кого зустрічаю, тоді любов освітить собою кожен куточок мого життя.

Знайдіть час, щоб створити необхідні для вас миттєвості тиші. Це займе всього секунду.

Коли вам дають пораду, яка вам не подобається або не потрібна, роблять недоречне зауваження, як ви реагуєте? Дратуєтесь? Ігноруєте?

Коли ви гуляєте сонячного дня, ваша тінь біжить попереду. Але варто обернутись до сонця обличчям, як ваша тінь одразу піде за вами.

Навколо нас завжди є якась «атмосфера», яку ми створюємо і «носимо» з собою; вона впливає на те, що знаходиться поруч з нами. Питання полягає в тому, чи впливає моя присутність позитивно? 

Подяка - прекрасна звичка. Чому б не заповнити нею все ваше життя? Як? Ведіть журнал подяки. Записуйте за що ви буваєте вдячні.

Неначе скеля, залишайтеся вірними собі і дотримуйтесь своїх переконань, незважаючи ні на що.

Це так само заразливо, як кашель, застуда або грип! Коли ви перебуваєте в поганому настрої, подивіться, як ваш настрій впливає на тих, хто навколо вас

Для того, щоб скласти добрі взаємини - намагайтеся вчитися в інших.

Вам подобається, щоб все було під контролем? Але ви ж знаєте, що спроба все контролювати призводить до стресу, напруження і опору.

Ми завжди біжимо: запізнюємося, наздоганяємо, метушимося... Але якщо ви хочете всюди бути і встигати вчасно, то слід взяти час під свій контроль

Коли ми стикаємося з проблемами, не так вже й легко бути радісним, збільшується кількість негативних думок, виникає занепокоєння або страх. Але через це проблема здається більше, ніж вона є!

Намагаючись добре виглядати, ми наводимо лад в своїй зовнішньості, при цьому забуваючи зробити "макіяж" для розуму. І мова тут не про те, щоб приховати якісь дефекти.

Всі ми час від часу відчуваємо «докори совісті»: відчуття, що я вчинив проти «істини» і зробив щось погане.

Ви вважаєте, що робити потроху кожного дня – це непродуктивно? А чому б не спробувати і не перевірити це на собі?

Як духмяні квіти, ми теж «носимо» з собою «аромат» наших думок, намірів і почуттів, який «поширюється» навколо нас, куди б ми не пішли.

Як листя доброго чаю надають простій воді насичений колір і аромат, так і ми, коли починаємо «закипати», можемо додати в свої думки і дії фарбу позитивного ставлення і аромат добрих побажань.

Якщо я не отримую бажаного то можливо мені має сенс використовувати інший підхід. Можливо я до цього ще не готовий?

Якщо я не отримую бажаного то можливо мені має сенс використовувати інший підхід. Можливо я до цього ще не готовий?Зазвичай люди думають про те, як отримати те, що їм потрібно. Але істина в тому, що нам в насправді нічого не потрібно: все, що нам потрібно, у нас вже є.

Як ви проводите обідню пору? Думаючи про те, що б поїсти, подбайте не лише про їжу для тіла, але й про їжу для розуму...

Відпустити минуле в минуле можна тоді коли пам'ятаєш, що минуле змінити неможливо. Але змінити майбутнє без сумніву можна, оскільки воно в ваших руках.

Зволікання не тільки краде ваш час, воно непомітно збільшує внутрішнє напруження. Відкладаючи, ви розумієте, що обманюєте себе.

Коли Ви вранці відкриєте очі, посидьте одну хвилину в тиші й оцініть той дар нового дня, який Ви отримали.

Вам подобається те, що відбувається зараз? Якщо ні, – подумайте: все, що відбувається, надважливо для мого особистого зростання

Якщо, стикаючись із ситуацією, ви вважаєте, що розв'язати цю проблему практично неможливо, подумайте: «Я сильніший, ніж ця проблема!»

Якщо трохи розширити своє бачення ситуації, помилки більше не зможуть змусити нас почувати себе винними. Наприклад, якби ми подивилися на своє життя як актор, який грає в ньому роль, ми б побачили, як одна сцена змінюється на іншу.

Відпочити - означає звільнитися від перевантаженості розуму. Відпустити все, створивши одну просту думку: «Я - спокійна істота».

Здається, що нашу звичку критикувати, провокують ідеї або поведінка інших людей. Але насправді це означає, що ви самі прив'язані до власних ідей і способу дій.