Чи можливо в наш буремний час не просто вижити, але й вести повноцінне, щасливе життя? Про свій рецепт подолання складних ситуацій киянам та гостям столиці України розповіла Б.К. Судха Рані Гупта, яка відвідала Київ у першій половині грудня 2018 року.

Міжнародний день йоги у Тернополі розпочався вранці 21 червня з символічної посадки троянд у дворі державного медичного університету.

Одними з перших в Україні Міжнародний день йоги відзначили жителі Ужгорода. Святкова програма, присвячена цій події, відбулась в Ужгородському центрі Брахма Кумаріс у неділю, 17 червня.

24 березня, в передостанню суботу місяця в багатьох оселях по всьому світі на одну годину згасло електричне світло...

В этом году в рамках Международного Дня Йоги с 21 по 25 июня в центре Одессы проходила выставка «Легкая Раджа йога для всех», организованная центром Брахма Кумарис в ТЦ «Кадорр».

Якщо ми самі змінимося на краще, то й наш світ перетвориться на країну чудес - такою була головна ідея веселого новорічного дійства, розіграного слухачами Київського центру Брахма Кумаріс на святковому вечері "Диво Дивнеє".

Після потрійного перерахунку експерти Національного реєстру рекордів України зафіксували новий національний рекорд - одночасно займалися йогою 1517 осіб.