27 липня в Тернопільській науковій бібліотеці пройшла програма "Мистецтво гармонії життя".

27 червня Тернопільский центр духовного розвитку провів публічну програму у відділі мистецтв обласної наукової бібліотеки.

Незважаючи на всі складнощі та обмеження, що є нині в нашій державі, Посольство Індії в Україні вирішило відзначити в столиці Міжнародний день йоги.

Що б не приніс нам рік, який наступив, з якими б труднощами нам не довелося зустрітися, нехай завжди сяє наше внутрішнє світло!

18 квітня в селищі Козова відбулася програма для дітей-переселенців з Донецької, Луганської та Чернігівської областей за участю дитячого театру "Дивосвіт".

15 квітня в рамках проекту "Міст Доброти" відбулася зустріч з дітьми-переселенцями з Донецької, Луганської та Чернігівської областей України.

12 квітня у Чернівецькому музично-драматичному театрі відбулась зустріч духовних лідерів різних релігій і конфесій з Англії та країн Європи з мешканцями міста, а також біженцями з різних куточків України, котрі постраждали від війни.

НАЦІОНАЛЬНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ щодо виконання Конвенції ООН (CEDAW)

3 листопада 2020 р. відбувся он-лайн Національний круглий стіл з обговорення проекту IX Періодичної доповіді неурядових організацій з виконання Конвенції ООН з ліквідації всіх форм дискримінації щодо жінок (CEDAW) (підготовка «тіньової» доповіді).

17 лютого в Україні оголошено Днем Доброти. В цей день організатори проєкту «Міст Доброти», центри Брахма Кумаріс Одеси, Львова, Тернополя та Ужгорода влаштували для дітей справжнє свято Доброти.

13 листопада у Львові, в рамках проекту «Міст Доброти», відбулась програма, присвячена міжнародному Дню доброти, в котрій взяли участь 50 учнів, а також викладачі.

9 вересня у Львові в приміщенні Першої Львівської медіатеки пройшла зустріч учасників круглого столу «Міст єднання і доброти». Зустріч проводилась в рамках національного проекту «Міст Доброти», ініціаторами котрого є Тернопільський Центр духовного розвитку та Університет Брахма Кумаріс, Україна.

Хтось починає свій день з кави, хтось - з пробіжки, а ми – з початкового уроку Раджа йоги, організованого Закарпатською Молодіжною Радою в рамках святкування щорічного Дня молоді в Ужгороді.

З 4-го по 6 вересня Одесу відвідала Валеріан Бернард – педагог, автор і організатор тренінгів, семінарів та ретритів, експерт з міжконфесійного діалогу, представник Брахма Кумаріс в ООН (Женева).

У Тернополі стартував соціально-важливий проект «Міст Доброти». Проект має на меті відроджувати істинну Доброту у всіх її багатогранних проявах: яка оздоровлює, розвиває, збагачує та гармонізує особистість, суспільство і світ.