На запрошення центрів Брахма Кумаріс у першій декаді вересня Україну відвідає Валеріан Бернард – педагог, автор і організатор тренінгів, семінарів та ретритів, експерт з міжконфесійного діалогу, представник Брахма Кумаріс в ООН (Женева).

Пропонуємо до вашої уваги розклад програм Київського Центру Брахма Кумаріс у червні 2019 року.

Процес розладу здоров`я починається не на фізичному, і навіть не на психічному рівні. У хронологічному зв`язку духовного, психічного і фізичного станів розлад завжди починається на найбільш тонкому, духовному рівні.

Запрошуємо вінничан на програми з самовдосконалення, які у травні проводить МГО "Соціально-культурний центр" у співпраці з Університетом Брахма Кумаріс.

У вівторок, 14 травня, на вас чекає публічна лекція "Про себе, про час, про світ", а у понеділок, 20 травня, розпочнеться безкоштовний курс лекцій "Медитація Раджа Йоги".

Пропонуємо до вашої уваги розклад програми Київського Центру Брахма Кумаріс у травні 2019 року

Рівновага - дуже тендітна річ. В метушні та завантаженості сучасного життя ми швидко втрачаємо її, і потім потрібно багато часу, щоб повернути знову, а іноді, якщо час минув, процеси можуть стати незворотними.

14 грудня відбудеться лекція "Око бурі: як керувати своїм життям в часи хаосу". Початок лекції - о 18:30. А наступного дня, 15 грудня, на вас чекає лекція "Секрети часу. Раджа Йога в сучасному світі", яка розпочнеться о 13:00.

Що є ключем до розуміння природи стресу? Які докорінні причини цього явища? Розмова про це піде на громадській програмі «Стрес-менеджмент у сучасному світі» за участю вчителя Раджа Йоги, старшого викладача Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс (Індія), лауреатки почесного звання "Людина тисячоліття" Б.К. Судхи Рані Гупти.

У неділю, 25 листопада, Київський Центр Брахма Кумаріс запрошує Вас на святкову програму з нагоди Дівалі.

Семiнар "Відновлення внутрішнього балансу за допомогою медитації" з циклу "Медитація - мистецтво життя" відбудеться 7 листопада (середа) о 18:30 у Центрі медитації Раджа йоги за адресою: м. Львів, вул. В. Короленка 4, офіс 1.

13 вересня Львівський центр Центр Брахма Кумаріс запрошує на зустріч з Атам Пракашем, вчителем медитації з 40-річним стажем практики Раджа Йоги.

Семинар "Восстановление внутреннего равновесия с помощью практики медитации" из цикла "Медитация как искусство жить" состоится 7 октября (воскресенье) в 11.00 в центре Медитации Раджа йоги, по адресу Одесса, ул.Успенская, 101, к.2.

11 вересня Київський центр Брахма Кумаріс запрошує на зустріч з Атам Пракашем, яка відбудеться у Посольстві Індії в Україні. Фахівець з медитації Раджа Йоги, Атам Пракаш відомий своєю захоплюючою манерою передавати свій 40-річний досвід медитації.