13 вересня Львівський центр Центр Брахма Кумаріс запрошує на зустріч з Атам Пракашем, вчителем медитації з 40-річним стажем практики Раджа Йоги.

11 вересня Київський центр Брахма Кумаріс запрошує на зустріч з Атам Пракашем, яка відбудеться у Посольстві Індії в Україні. Фахівець з медитації Раджа Йоги, Атам Пракаш відомий своєю захоплюючою манерою передавати свій 40-річний досвід медитації.

Запрошуємо на програму в Одесі за участі Б.К.Атам Пракаша "ОМ ШАНТИ: ФОРМУЛА ЩАСТЯ".

7 вересня центр Брахма Кумаріс запрошує на зустріч з Атам Пракашем. Фахівець з медитації Раджа Йоги, Атам Пракаш відомий своєю захоплюючою манерою передавати свій 40-річний досвід медитації.

На щомісячних зустрічах “Медитація для початківців” можна познайомитись з медитацією Раджа Йоги та отримати особистий практичний досвід позитивного мислення.

Як і минулого року, у столиці України Міжнародний день йоги буде відзначено двома масштабними подіями за підтримки Посольства Республіки Індія.

Цього року святкування Міжнародного дня йоги в Ужгороді розпочнеться вже 17 червня. Саме у цей день у Центрі Раджа Йоги відбудеться безкоштовна публічна програма "Міжнародний день йоги".

Ми щодня приймаємо малі та важливі рішення. Часом нам доводиться приймати рішення, які стають поворотним пунктом у нашому житті.

На початку травня в Ужгороді та Львові починаються заняття на курсі "Медитація: теорія і практика для всіх бажаючих".

Рішення можуть бути простими чи складними, незначними або важливими, однак в будь-якому разі наше відчуття успіху і щастя залежить від ефективності прийнятих нами рішень.

26 березня в Ужгороді розпочинається безкоштовний курс лекцій "МЕДИТАЦІЯ РАДЖА ЙОГИ І СУЧАСНЕ ЖИТТЯ".

Цього року хвиля Години Землі прокотиться світом 24 березня 2018 року. ​​Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth (“Злови зв'язок з Землею”) – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити.

Cемінар від майстра аюрведичних процедур Вікторії Паянової про гармонію фізичного та духовного в нашому тілі. На семінарі будуть розглянуті практичні засоби підтримання балансу між фізичним і духовним здоров`ям за допомогою методів Аюрведи.

18 березня осередки Брахма Кумаріс в Україні запрошують всіх бажаючих подарувати світові свої позитивні думки, чисті почуття та добрі побажання.