Семiнар "Відновлення внутрішнього балансу за допомогою медитації" з циклу "Медитація - мистецтво життя" відбудеться 7 листопада (середа) о 18:30 у Центрі медитації Раджа йоги за адресою: м. Львів, вул. В. Короленка 4, офіс 1.

Семинар "Восстановление внутреннего равновесия с помощью практики медитации" из цикла "Медитация как искусство жить" состоится 7 октября (воскресенье) в 11.00 в центре Медитации Раджа йоги, по адресу Одесса, ул.Успенская, 101, к.2.

13 вересня Львівський центр Центр Брахма Кумаріс запрошує на зустріч з Атам Пракашем, вчителем медитації з 40-річним стажем практики Раджа Йоги.

11 вересня Київський центр Брахма Кумаріс запрошує на зустріч з Атам Пракашем, яка відбудеться у Посольстві Індії в Україні. Фахівець з медитації Раджа Йоги, Атам Пракаш відомий своєю захоплюючою манерою передавати свій 40-річний досвід медитації.

Запрошуємо на програму в Одесі за участі Б.К.Атам Пракаша "ОМ ШАНТИ: ФОРМУЛА ЩАСТЯ".

7 вересня центр Брахма Кумаріс запрошує на зустріч з Атам Пракашем. Фахівець з медитації Раджа Йоги, Атам Пракаш відомий своєю захоплюючою манерою передавати свій 40-річний досвід медитації.

На щомісячних зустрічах “Медитація для початківців” можна познайомитись з медитацією Раджа Йоги та отримати особистий практичний досвід позитивного мислення.

Як і минулого року, у столиці України Міжнародний день йоги буде відзначено двома масштабними подіями за підтримки Посольства Республіки Індія.

Цього року святкування Міжнародного дня йоги в Ужгороді розпочнеться вже 17 червня. Саме у цей день у Центрі Раджа Йоги відбудеться безкоштовна публічна програма "Міжнародний день йоги".

Ми щодня приймаємо малі та важливі рішення. Часом нам доводиться приймати рішення, які стають поворотним пунктом у нашому житті.

На початку травня в Ужгороді та Львові починаються заняття на курсі "Медитація: теорія і практика для всіх бажаючих".

26 березня в Ужгороді розпочинається безкоштовний курс лекцій "МЕДИТАЦІЯ РАДЖА ЙОГИ І СУЧАСНЕ ЖИТТЯ".

Рішення можуть бути простими чи складними, незначними або важливими, однак в будь-якому разі наше відчуття успіху і щастя залежить від ефективності прийнятих нами рішень.

Cемінар від майстра аюрведичних процедур Вікторії Паянової про гармонію фізичного та духовного в нашому тілі. На семінарі будуть розглянуті практичні засоби підтримання балансу між фізичним і духовним здоров`ям за допомогою методів Аюрведи.