14 грудня відбудеться лекція "Око бурі: як керувати своїм життям в часи хаосу". Початок лекції - о 18:30. А наступного дня, 15 грудня, на вас чекає лекція "Секрети часу. Раджа Йога в сучасному світі", яка розпочнеться о 13:00.

Що є ключем до розуміння природи стресу? Які докорінні причини цього явища? Розмова про це піде на громадській програмі «Стрес-менеджмент у сучасному світі» за участю вчителя Раджа Йоги, старшого викладача Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс (Індія), лауреатки почесного звання "Людина тисячоліття" Б.К. Судхи Рані Гупти.

У неділю, 25 листопада, Київський Центр Брахма Кумаріс запрошує Вас на святкову програму з нагоди Дівалі.

Семiнар "Відновлення внутрішнього балансу за допомогою медитації" з циклу "Медитація - мистецтво життя" відбудеться 7 листопада (середа) о 18:30 у Центрі медитації Раджа йоги за адресою: м. Львів, вул. В. Короленка 4, офіс 1.

Семинар "Восстановление внутреннего равновесия с помощью практики медитации" из цикла "Медитация как искусство жить" состоится 7 октября (воскресенье) в 11.00 в центре Медитации Раджа йоги, по адресу Одесса, ул.Успенская, 101, к.2.

13 вересня Львівський центр Центр Брахма Кумаріс запрошує на зустріч з Атам Пракашем, вчителем медитації з 40-річним стажем практики Раджа Йоги.

11 вересня Київський центр Брахма Кумаріс запрошує на зустріч з Атам Пракашем, яка відбудеться у Посольстві Індії в Україні. Фахівець з медитації Раджа Йоги, Атам Пракаш відомий своєю захоплюючою манерою передавати свій 40-річний досвід медитації.

Запрошуємо на програму в Одесі за участі Б.К.Атам Пракаша "ОМ ШАНТИ: ФОРМУЛА ЩАСТЯ".

7 вересня центр Брахма Кумаріс запрошує на зустріч з Атам Пракашем. Фахівець з медитації Раджа Йоги, Атам Пракаш відомий своєю захоплюючою манерою передавати свій 40-річний досвід медитації.

На щомісячних зустрічах “Медитація для початківців” можна познайомитись з медитацією Раджа Йоги та отримати особистий практичний досвід позитивного мислення.

Як і минулого року, у столиці України Міжнародний день йоги буде відзначено двома масштабними подіями за підтримки Посольства Республіки Індія.

Ми щодня приймаємо малі та важливі рішення. Часом нам доводиться приймати рішення, які стають поворотним пунктом у нашому житті.

Цього року святкування Міжнародного дня йоги в Ужгороді розпочнеться вже 17 червня. Саме у цей день у Центрі Раджа Йоги відбудеться безкоштовна публічна програма "Міжнародний день йоги".

На початку травня в Ужгороді та Львові починаються заняття на курсі "Медитація: теорія і практика для всіх бажаючих".