Так само, як я вчусь розуміти різницю між своєю духовною суттю та своєю фізичною оболонкою, мені треба зрозуміти, що є різниця між тим, ким я є насправді, та тією роллю або ролями, які я граю в цей час.

Актор, що перебуває в центрі найдраматичніших сцен, навіть коли довкола сльози, крики або сміх, знає, що він - не ця роль. Він знає, що є щось більше за межами цієї ролі і що коли п`єса закінчиться, його власне існування не припиниться.

Велика сила полягає в тому, щоб, граючи різні ролі на сцені світу, зберігати внутрішнє усвідомлення своєї вічної суті – своєї чистої свідомості, в якій є спокій, істина, світло й любов.

Розмежовуючи роль та актора, я збільшую свою здатність бачити, чого потребує від мене моя роль, та зменшую шанси піддатись впливу інших. Якщо я можу захистити свою індивідуальність, мені значно простіше переходити від однієї ролі до іншої. Коли ж я затримуюсь в якійсь одній ролі, то вже не можу бачити нічого, що виходить за рамки моїх сьогоднішніх насущних потреб.

Наприклад, якщо я мати, я також можу грати роль жінки, бізнес-леді, громадського діяча, подруги. І у мене буде більше шансів чудово справлятись з усіма ролями, якщо я не попаду в пастку якоїсь одної з них. Якщо хоч на мить відсторонитись від сцени, то я зможу ясно побачити, як ведуть себе інші актори та що вимагається від мене. Іноді, коли ми затримуємось в якійсь ролі, ми дозволяємо іншим пред`являти до нас безкінечну чергу поверхових вимог і все ж залишаємось нездатними задовольнити їх на глибокому рівні. Усвідомлення себе душею дає силу змінити це.

Як мати, вірна своїм дітям, я не буду потребувати самоствердження – що я добре справляюсь з цією роллю. І не буду безпричинно турбуватись про білизну випраної білизни або про смак своїх пирогів. Я просто буду продовжувати дарувати любов, підтримку, радість, поради і натхнення – коли це необхідно. Я буду дарувати своїм дітям те, що їм потрібно, нічого не вимагаючи навзамін, тому що не буду відчувати, що мені нав`язали цю роль.

Я не відрізаю себе від своєї ролі, але даю собі можливість відновити сили i зарядитись, я зберігаю сильне позитивне ставлення й чистоту своїх мотивів.