Для того, щоб зцілити себе, навчіться любити себе. Не критикуйте себе. Не завдавайте болю. Не має значення, що викликає у вас занепокоєння – забудьте ці причини. Якщо мова про те, щоб пробачити інших, не потрібно знову і знову прокручувати у своєму розумі старі образи. Чим більше ви про це згадуєте, тим більше ті події та слова оживають в розумі. Це все одно що сипати сіль на рани, завдаючи ще більшого болю. Натомість, з терпінням і терпимістю наповніть своє серце любов'ю.

Щоб підтримувати духовне здоров'я, потрібно живити своє серце необхідними "вітамінами". Що таке вітамін А у духовному розумінні? Це знання у тому, що ви душа – Атма. Вітамін В – це уявлення про Всевишню Душу, Всевишнього Отця, вітамін С – це усвідомлення себе Його дитиною та зв'язок з Ним. Ще один "вітамін" - розуміння, що ви абсолютно особлива душа і абсолютно особлива дитина Бога. Зрозумійте, що у вас немає нестачі ні в чому. Будь-коли ви можете приймати духовні "вітаміни" і наповнювати себе цілющою силою любові. Якщо вам потрібний відпочинок, на секунду пориньте в безмовність, і ваше обличчя знову засяє. Звертайте на себе таку увагу, щоб до вас не поверталися старі хвороби розуму та серця. Якщо в розум раптом проникає щось нечисте або негативне або з'являються якісь погані почуття в серці, негайно вживайте заходів. Завдяки науці було винайдено багато способів запобігання та лікування хвороб, але там передбачається допомога інших людей. Духовне лікування означає бути здатним зцілювати себе самостійно за допомогою сили безмовності.

Думки для роздумів: Я знаходжу час для себе... Я відставляю убік зовнішнє сміття і дивлюся на свою первісну красу, красу свого внутрішнього світу... У тиші я відкриваю своє початкове, чисте, любляче «я». Бачачи свою початкову чистоту, я починаю любити себе. Я ціную і поважаю себе... Я утримую це бачення свого чистого стану. Визнаючи його, я також приймаю скоєні мною помилки і ті слабкості, які виявлялися в мені... Зараз я сповнююся мужністю та рішучістю до самоперетворення. Я залишаю минуле у минулому... Я відпускаю минуле, я не тримаю його, і воно розчиняється, зникає. Я можу пробачити себе – я можу виявити милосердя до себе. Я прощаю... Я відпускаю... і можу забути... Рани і шрами в душі починають гоїтися, а безмовність стає солодкою, наповненою радістю... Почалася моя подорож до внутрішньої цілісності, до внутрішньої задоволеності - щоб не залишилося ніякої внутрішньої порожнечі, яка може бути причиною страху та занепокоєння, щоб не залишилося місця для чогось негативного... Мій споконвічний стан – це чистота. Я виявляю це у своєму усвідомленні. Я утримую цю думку і охороняю її, щоб ніщо не могло заплямувати цю красу і чистоту... У своєму серці я зберігаю любов до цього первісного стану чистоти і виявляю її у своєму житті.

З книги Даді Джанкі "Чи є інший шлях?"