Третьої неділі кожного місяця всі центри медитації Брахма Кумаріс на 1 годину беруть тайм-аут, щоб подарувати нашій планеті вібрації миру й злагоди.

В цей день ми створюємо єдину атмосферу спокою заради служіння всьому людству в ці складні часи. Спокійні думки не лише випромінюють енергію зцілення для світу, але й закладають чудову основу миру в наших серцях на наступний тиждень.

У неділю, 17 липня 2022 р., відбудеться онлайн-програма "Сила жіночих якостей: мужність співчуття" за участю Каролін Фрауде (Німеччина).

Початок програми - о 18:30.

Каролін Фрауде вивчала педагогіку, соціологію, психологію та філософію й зараз працює в міждисциплінарному дослідницькому інституті з питань сталого розвитку в Потсдамі, Німеччина. Вона є постійним членом делегацій на Конференціях ООН у Комісії зі статусу жінок та Конференціях ООН з кліматичних змін.

У своїй професійній діяльності Каролін з успіхом використовує свій багаторічний досвід практики медитації Раджа йоги.

Вона очолює школу медитації у Берліні.

Особливий інтерес Каролін полягає у дослідженні того, як трансформація свідомості, поглядів, внутрішнього ставлення, поведінки та стилю життя може допомогти здійснити перехід до сталого суспільства.

Приєднуйтесь до нас, щоб поділитися думками про мир, любов, доброту та побажання добра всьому світу.

Запис програми можна переглянути на YouTube: youtu.be/NCZMfPDGiDg