Щастя – це найкраща їжа для душі, воно наповнює душу силою. Щастя робить складні завдання простими, а важкі - легкими. Відчуття істинного щастя виліковує від хвороби печалі. Щаслива людина впевнена в собі.

Істинне щастя не залежить від обставин. Якщо ми намагаємось знайти щастя у зовнішніх, минущих речах, то щастя буде хитатись і щезати, як і його тимчасова опора.

Кожна людина сама відповідає за своє щастя: саме те, як вона думає, говорить і діє, приносить їй чи щастя, чи страждання. Якщо думки, слова та дії сильні і піднесені, то щастя обов’язково прийде. Коли ви робите щось гарне, перше, що ви одержуєте – це щастя. В той же час підтримуйте рівновагу між самовіддачею і саморозвитком, тоді ви відчуєте, як кожна дія буде давати плоди.

Щастя приходить, коли думки і почуття стають спокійними. Неприязнь, заздрість, насильство, невпевненість, страх – все це колючки. Коли людина звільняється від колючок, вона відчуває щастя.

Нездатність втримати своє щастя – це результат втрати духовних цінностей і сил. Зверніться у свій внутрішній світ, відчуйте спокій і тишу, тоді знову повернуться чесноти, і ртутний стовпчик щастя підніметься вгору.

Усвідомте і використовуйте свої духовні сили, і ви створите внутрішнє джерело щастя.

Якщо ви щасливі, ви можете поділитись своїм щастям з іншими і зробити їх щасливими. Розвивайте в собі внутрішнє прагнення віддавати, бути корисним, допомагати іншим, не чекаючи на вдячність. Чим більше людина дарує щастя іншим, тим більше вона щаслива сама.