Спека і холод, світло і темрява по-своєму вкладають свій внесок, щоб виріс гарний врожай. Співпрацювати – означає знайти можливість застосувати свої таланти і особливості, зуміти використати особливості інших для виконання завдань, нікого не відсторонюючи. Співпраця дає можливість кожному учаснику зробити крок, нехай і найменший, і завдяки спільним зусиллям досягти вершини.

 Співпраця ґрунтується на вірі, любові, розумінні та довірі. Істинна співпраця може бути лише тоді, коли є добрі побажання і чисті почуття один до одного та піднесений намір. Его породжує суперництво і заздрість. Почуття добрих побажань до всіх легко і природно створюють в серцях інших бажання співпрацювати. Якщо ви довіряєте іншим, їх ентузіазм зростає. Там, де є любов у стосунках, всі готові присвятити свій час, засоби і співпрацювати різними способами. Для цього треба покінчити з усіма марними і непотрібними думками на адресу інших людей. Хвилі надії та ентузіазму від вас надихнуть інших співпрацювати з вами.

Співпрацювати – означає відчувати, що саме потрібно в даний момент, і діяти скромно і точно, не чекаючи винагороди.

Як би добре ви не розбирались в чомусь, але іноді ваші ідеї, думки, пропозиції не потрібні, а потрібні просто ваші руки і тактовна підтримка. Кожен має відчувати, що ви з ним співпрацюєте.

Проте співпрацювати - не означає зробити щось особисто для когось. Співпрацювати у загальному завданні – це безмежна співпраця.

Найкраща співпраця – допомагати один одному розвиватись. Усвідомте, що ми живемо у взаємопов’язаному світі. Ніхто не може зробити все один. Лише співпраця кожного може зробити наш світ чудовим місцем для життя.