Бути спокійним не означає бути пасивним, нудьгувати або байдуже ставитись до ситуації та оточуючих. Спокійний стан розуму допомагає зберігати емоційну стабільність, незалежно від зовнішніх обставин, і завдяки цьому приймати правильне рішення і діяти правильно. Спокій – це позитивний стан розуму, вільний від внутрішніх конфліктів. У спокої є і любов, і терпіння, і мудрість.

Спокій не треба шукати зовні. І не треба відгороджуватись від світу, щоб віднайти спокій. Спокій – первісний стан кожної душі. Зовнішні ситуації або негативні внутрішні емоції виводять нас із стану спокою. Навчіться заряджатись і зберігати спокій. На кілька секунд відведіть свою увагу від фізичного світу і зосередьтесь на своєму духовному "я" – крихітній, подібній до зірки, точці світла. Усвідомте це і відчувайте знову і знову. Це освіжає душу і сповнює ї спокоєм.

Дивіться на будь-яку ситуацію позитивно, і ви збережете спокій. Практикуйте це у спілкуванні з іншими. Поширюйте хвилі спокою і створюйте атмосферу спокою своїми думками і відношенням.