Перейти на русскую версию

Якщо ви бажаєте:

  • позбавитись тягаря минулого;
  • змінити курс свого життя;
  • вміти долати стрес;
  • знайти спокій розуму;
  • навчитись відчувати позитивний результат своїх духовних зусиль,

пройдіть 15-денний безкоштовний курс духовного знання і медитації Раджа йоги.

 

У програмі курсу:


Моє істинне "я"

Щоб пізнати своє внутрішнє духовне "я", необхідно заглибитись у процес самоусвідомлення. Практикуючи медитацію Раджа йоги, ми здатні відчути себе свідомою енергією у формі точки світла. Духовна енергія – душа – відмінна від енергії матеріального тіла. Самоспоглядання дозволяє зрозуміти, як взаємодіють три здібності душі: розум, інтелект та особисті риси.

Реінкарнація

Душа – це метафізична енергія, яка існує вічно, а отже, не може бути знищена. Усвідомлення власного безсмертя дозволяє побачити народження, життя, смерть і наступне народження як зміну різних фаз циклу вічного існування.

 

 

 


Медитація Раджа йоги

Раджа йога означає бути володарем своїх думок, емоцій, звичок, органів чуття, а також управляти своїм життям. Медитація  є підготовкою до практики Раджа йоги і містить кілька кроків: релаксацію, спостереження, візуалізацію і т. д. Медитація допомагає нам вийти за межі обмежених уявлень, а йога, або ментальний зв'язок душі з Вищим Джерелом духовних сил і мудрості, допомагає наповнитись силами і якостями Всевишнього.

Наш дім тиші

За межами фізичного світу планет і галактик існує нефізична область тонкої духовної енергії. Ще вище знаходиться світ абсолютної тиші – первісна Оселя  всіх душ. Звідти, всі ми, душі, приходимо на землю грати свою роль, виявляти і відчувати свої одвічні якості.

 

 

 


Закон карми

Розуміння універсального закону карми, котрий визначає стосунки між людськими душами, Богом і природою, допомагає сформувати правильний світогляд і свідомо обирати вірні думки і вчинки. Практика медитації дає відчуття внутрішньої сили, а також сприяє використанню цієї сили для прийняття точних рішень і здійснення ефективних дій у повсякденному житті.

 

 


Вічна світова Драма

Час є рухом за циклом, а життя в цілому можна уявити як безмежну драму на світовій сцені. Таке сприйняття часу і постійного чергування сцен (історія і географія світу) відновлює здатність бачити сенс і значення локальних і глобальних подій.

 

Генеалогічне Дерево людства

Урок про дерево життя дає можливість зрозуміти процеси еволюції і творення. Він наочно ілюструє, чому світ людей став таким роз’єднаним, висвітлює цінність, ролі і взаємозв’язки різних груп людей у таких сферах як релігія, наука, політика і бізнес.

 

 

 


Духовний стиль життя

Поєднання практики медитації, регулярного духовного навчання, вегетаріанської дієти, виконання свої обов’язків і безкорисливого служіння суспільству веде до стійкого духовного росту. Зовнішні обставини більше не перешкоджають духовному вдосконаленню: ми самі створюємо свою долю. Практикуючи раджа йогу, ми вчимося заспокоювати і контролювати свій розум. Ми пізнаємо різницю між вічним і минущим, відкриваємо сили і чесноти душі. Практика відчуття себе душею сприяє повному розкриттю особистості.

 


Література (російською мовою)

 

Придбати паперове видання книжки


Скачати електронну книжку безкоштовно. Ліцензія СС BY-NC-ND


Книжка "Медитация: легкая практика для покоя ума и жизни без стресса" містить дев`ять уроків медитації Раджа Йоги

Придбати паперове видання книжки

Книжка "Новое знание для Нового мира" є стислим илюстрованим курсом Раджа Йоги

Якщо Вам є близькими наші ідеї, ви можете підтримати нашу діяльність.


Відео-уроки: 5 вступних лекцій

 

Урок 1. Уявлення про медитацію

Переглянути запис на YouTube

Урок 3. Звідки приходять думки?

Переглянути запис на YouTube

Урок 4. Джерело істини і любові

Переглянути запис на YouTube

Урок 5. Зв'язок із Всевишнім

Переглянути запис на YouTube

Урок 6. Кроки в медитації

Переглянути запис на YouTube

Урок 7. Користь від медитації

Переглянути запис на YouTube