Люди все гостріше відчувають, що коренем багатьох проблем на особистому та соціальному рівні є нестача однієї або кількох моральних, суспільних чи духовних якостей, нерозуміння суті людини, втрата людської гідності.

Щоб відчувати радість і неповторність кожної миті життя, щоб кожного дня здобувати духовні скарби і щастя, необхідно навчитися розкривати і точно оцінювати свої чесноти та внутрішні сили.

Гра "Доброскоп" є засобом доторкнутися до своєї істинної природи, розкрити власний позитивний потенціал, відновити у собі все найкраще. Ця гра звертає увагу людей на приховані скарби доброчесних якостей і допомагає використовувати їх у житті. Від цього залежить успіх у діяльності, гармонія взаємин, емоційна стабільність і розкриття творчих здібностей. Концентрація на чеснотах розчищає шлях від перешкод, життя отримує нову динаміку, сповнюючись силою та надією.

Прийміть і використовуйте те, що підкаже Вам "Доброскоп".

Ознайомитись з переліком та описом головних чеснот можна тут: Скарбниця Чеснот, а замовити картки для "Доброскопу" - тут: Ом Шанті Букшоп.

Щоб дізнатися про свою особливу рису, клацніть на кнопці "Грати". Риса або чеснота, яка випаде, пропонується Вам для особистої практики. Прочитайте пояснення, а також поміркуйте над тим, як ця чеснота може прикрасити Ваше життя, Ваші думки, Ваші взаємини, Ваш світ. Насолоджуйтесь грою!