МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ-ІНІЦІАТИВА БРАХМА КУМАРІС

Покликання

Зробити наш світ краще. Створити глобальній простір Добра, надихаючи людей на звершення 7 мільярдів добрих справ по відношенню до самих себе, до інших людей та до природи.

Філософські принципи

Відповіддю на зроблене вами Добро є Щастя. Наш досвід доводить, що коли ми приносимо іншим щастя, наше власне щастя зростає. Кожний добрий вчинок підсилює наше добре ставлення до себе та самоповагу.

Що таке Добро?

Добро починається з наших добрих почуттів. Наша здатність творити Добро зростає, коли ми вчимося якомога більше виявляти добрі почуття по відношенню до самих себе, до інших людей та до природи. В цьому нам допомагає і знання про те, що і ми, і всі інші люди є вічними духовними істотами, і як такі ми всі належимо до однієї світової Родини.

Перша й найважливіша Добра Справа полягає в тому, щоб усвідомити та прийняти власну істинну сутність: за своєю суттю я - духовна, мисляча, здатна відчувати істота - душа, чия одвічна природа це спокій, любов і щастя. Добра Справа не обов`язково має бути геройським вчинком чи подвигом. Проста зміна в нашому самоусвідомленні може перетворити найбуденнішу дію у таку, що буде підносити та надихати багатьох інших творити Добро.

Доброзичливість - це мова Добра. Це мова радісного та безтурботного серця.

Говорити

Побачити приховані скарби душі - це не просто Добра Справа, це великодушність.

Бачити

Слухати власне серце, інших людей, та поклик часу - це велика Добра Справа.

Чути

Добра Справа

Добра Справа - це свідомо виконаний вчинок, що виходить за межі наших звичних обов`язків, або перевищує очікування інших людей. Цей вчинок може полягати в тому, щоб втішити, підбадьорити, пробачити, піти на самопожертву. Так Добрі Справи надихають інших і створюють атмосферу благородства, милосердя, співчуття. Кожна Добра Справа є вагомим внеском у покращення стану нашого суспільства. Це може бути дія, спрямована на нас самих, наших рідних та близьких, наших сусідів, знайомих, колег. Це може бути дія на захист живої природи, навколишнього середовища. Це може бути допомога хворим, нужденним, знедоленим.

Виявляти повагу до кожної істоти, цінувати кожну мить - це і є Добра Справа.

Відчувати

Навіть звичайна посмішка від усього серця може змінити чиєсь життя.

Діяти

Найкорисніша Добра Справа, яку я можу зробити - це змінити свою свідомість.

Усвідомлювати

Що в підсумку?

Роблячи щодня три Добрі Справи (одну - для самого себе, іншу - для своїх близьких, третю - для світу в цілому), одна людина може зробити більше 1000 Добрих Справ за рік. Ці Добрі Справи будуть мобілізовувати все більше і більше людей і ресурсів до змін у світі на краще, і таким чином перетворять Добро на глобальний феномен.

7 мільярдів Добрих Справ допоможуть створити критичну масу, необхідну для запуску у світі ланцюгової реакції Добра. Вони піднімуть хвилю впевненості, цілеспрямованості, ентузіазму. Вони стануть простим і природним засобом повернути світу надію і радість.

Реалізація

Це значна міжнародна ініціатива, що починається «на місцях». Стартом проекту може послужити ваш практичний крок у сім`ї, на робочому місті, в аудиторії університету, взагалі в любому колі людей.

Роз`яснювати ідею проекту можна через публікації у періодичних виданнях, виступи на радіо та телебаченні, роботу у соціальних мережах.

Активною рушійною силою Добра може й повинна стати молодь.

Кульмінацією проекту стануть масштабні програми, що пройдуть у міжнародній штаб-квартирі Брахма Кумаріс у Маунт-Абу (Індія) та в інших містах та країнах.

Представники усіх країн, що беруть участь у реалізації проекту, будуть запрошені на ці програми, щоб представити зібрані в іхніх країніх Добрі Справи.

Звернення автора проекту

Пропонуємо вашій увазі відео звернення п. Рам Пракаша, автора проекту "Сім Мільйонів Добрих Справ", до прихильників проекту в Україні.