Природний стан душі – це легкість. Легкість дарує відкритість у спілкуванні, ясність погляду, розкриває внутрішнє джерело творчості і натхнення.

Думка невагома, але саме думки роблять нас легкими або важкими. Марні думки про неприємне, гірке минуле викликають важкі почуття. Відпустіть минуле, цінуйте кожну мить теперішнього. Не докоряйте собі за помилки – усвідомте їх і йдіть далі. Чим більше людина думає про саму проблему, тим їй важче. Легкість допомагає зосередити увагу на пошуку рішення і не втрачати надії та мужності. Перешкоди - як м'яч у грі, який треба швидко відбити.

Людина з легким характером знаходить спільну мову з кожним, виявляючи природну чарівність; вона не вимагає багато, не пам’ятає образ.

Образа – як камінь на серці. Вміння прощати робить серце легким.

Не думайте надто багато про роботу, яку маєте зробити, інакше ви стомитесь, ще не почавши працювати. Мистецтво залишатись легким серед різноманітних справ і ситуацій зовсім не означає бути недбалим. Легкість дозволяє бути активним і діяльним. Чим більше у вас справ, тим більше вам необхідна легкість. Ми можемо залишатись легкими, якщо робимо все вчасно, не відкладаємо на потім і не накопичуємо боргів.

Погляньте на те, що відбувається, як на гру. Дайте іншим можливість бути такими як є. Кожен грає свою роль, а мені треба грати свою. Намагайтесь нічого не ускладнювати.

 

Посміхайтесь і смійтесь якомога частіше, і ви будете залишатись легким.