Є мудрий вислів: віра веде до перемоги, а сумніви – до поразки. Через сумніви людина часто програє, оскільки її дії стають слабкими та нерішучими. Віра надихає на повні зусилля. Необхідна віра в себе, віра в інших, віра в долю і в Бога. Проте віра не повинна бути сліпою.

Віра в себе дуже залежить від розуміння, що у мене є багато гарного, і я можу зробити щось особливе. Вірити – означає не лише розуміти і говорити, а бути глибоко переконаним в цьому. "Я зроблю це! Я обов’язково стану переможцем!" Саме переконаність дозволяє найкращим рисам душі виявлятись у діях та стосунках. Позитивні думки змінюють ситуацію на краще. Помічайте гарне в собі, звертайте увагу навіть на свої маленькі перемоги і досягнення. Чим частіше ви будете відчувати успіх, тим більше буде віри в себе.

Віра в інших допомагає їм зростати. Тактовно беручи участь у тому, що відбувається, дайте й іншим можливість вийти вперед та використати свій потенціал. Допомагайте їм стати більш впевненими: похваліть за зусилля, переконайте, що вони здатні досягти успіху. Майте до них добрі побажання – це надасть їм сили, і вони відчують, що можуть зробити потрібне.

Вірити в долю – означає не сумніватись, що рано чи пізно обов’язково прийде результат всього, що ми зробили: закон дій неминучий. Чиніть правильно і вірте, що подолання перешкод робить вас сильнішими, а будь-які зусилля приносять нагороду. Саме діями ми створюємо свою долю.

Віра в Бога, яка ґрунтується на знаннях про Бога, наділяє людину мудрістю, мужністю і чесністю. Завжди думайте: "Бог, Всемогутній – мій Отець, а я – Його улюблена дитина", і тоді на кожному кроці ви будете одержувати Його допомогу і вигравати у грі життя.