Ентузіазм і натхнення, наснага і захоплення – подібні крилам душі. Ентузіазм наповнює життя новизною, радістю та істинним задоволенням. Він створює відчуття свята, надає смаку життю. Без ентузіазму життя стає нудним.

Ентузіазм – це подих життя. Якщо немає ентузіазму, то немає і життя. Ентузіазм – це потужний заряд, він робить важке легким, а неможливе – можливим. Коли людина сповнена ентузіазму, то для неї навіть буревій стає подарунком, а випробування або проблема перетворюється на гру. Той, хто сповнений ентузіазму, не знає втоми, зневіри і смутку.

В нас легко спалахує ентузіазм, але зберігати ентузіазм все життя – це велике мистецтво. Однак і ним можна оволодіти. Треба лише навчитись цінувати життя. В житті стільки чудових можливостей! Складайте плани і виконуйте їх – це буде основою для нового ентузіазму. Захоплюйтесь особливими якостями кожного, в тому числі і своїми власними. Захоплюйтесь дивами природи. Цінуйте неповторну роль, яку кожен з нас грає на сцені життя, і завжди грайте її з блиском. Надихайте інших, запалюйте надію в тих, хто її втратив, і тоді цілеспрямованість та ентузіазм не полишать вас.