Чесність – це одна з головних чеснот. Вона надає цілісності життю, тому що наше внутрішнє і зовнішнє "я", як у дзеркалі, відображують одне одного. Це цілковита ясність, прозорість, як у бездоганного діаманта, який не сховати. Вона дозволяє встановити гарні стосунки, тому що викликає любов, повагу і глибоку довіру інших. Вона притягує любов Бога.

Бути чесним означає не мати корисливих мотивів. Чесність означає говорити те, що ви думаєте, і робити те, що ви говорите. Чесність – визнати свою помилку і намагатись не повторювати її. Чесність – означає бути хорошим, а не здаватись таким. Чесність – це ясно розуміти, що відбувається у вас всередині. Там, де є чесність, виникають дуже чисті почуття. Це відображується у словах: слова будуть сильними. У чесної людини спокійний розум, вона не відчуває страху і занепокоєння.

Чесність – найкращий і найправильніший спосіб діяти. Говорить неправду - це нечесно, але навіть виправдовуватись і шукати причини - нечесно. Бути чесним – означає проаналізувати і змінити свої думки і поведінку.

Чесність – це чисте сумління. Істинно чесний той, хто завжди питає себе, чи достатньо він чесний, чи чисті у нього наміри?