Основа задоволення – внутрішнє багатство і активне ставлення до життя.

Бути задоволеним не означає ліниво сидіти, нічого не робити і заявляти, що вам нічого не потрібно, ви й так усім задоволені. Бездіяльність не приносить задоволення. Людина почуває себе задоволеною, коли їй треба було багато зробити і вона з цим впоралась. Задоволення буде лише тоді, коли є прогрес, рух вперед.

Задоволений той, хто звертає увагу на свої слова, дії, поведінку. Згодом йому не доводиться каятись: не треба було так робити, не треба було цього говорити.

Особливість задоволеної людини – вона ніколи не скаржиться.. Зробіть все, що у ваших силах, щоб поліпшити ситуацію, і не засмучуйтесь через результат. Усвідомлення того, що чесні зусилля обов’язково принесуть плоди, допомагає залишатись задоволеним, навіть якщо ці плоди з'являються не відразу.

Коли людина не відступає від своїх принципів, слухається голосу сумління, створюється внутрішня гармонія. Зрозумійте себе, усвідомте свої духовні скарби і свою роль і чиніть згідно з нею – це принесе задоволення.

Задоволення приходить, коли ми дивимось не на те, чого не вистачає, а бачимо те, що є, цінуємо це і використовуємо плідно.

Задоволена людина безкорислива. Якщо до вас не виявляють поваги, якщо вам чогось не вистачає, якщо ніхто не питає, як ваші справи – чи залишаєтесь ви задоволеним?

Даруйте, не очікуйте нічого для себе, а робіть щось для інших. Не підраховуйте помилки інших, не осуджуйте їх, говоріть про людей лише гарне. Чистота у взаємостосунках приносить задоволення.

Задоволення – найбільший скарб. Найбагатша людина та, яка задоволена.