"Поважайте – і вас будуть поважати" - це чудова істина. Поважати інших здатний лише той, у кого є самоповага. Навіть маленький гвинтик грає свою важливу роль у великому механізмі, що складається з множини частин. Так само цінною є кожна людина в цьому світі. Кожен важливий, бо кожен – неповторний.

Оволодійте мистецтвом бачити гарне в кожному. Намагайтесь навчитись у них цьому гарному, і у вас розвинеться почуття поваги.

Навіть, якщо ви стали свідком чийогось непорядного вчинку, вірте, що бувають ситуації, коли ця людина виявляє все найкраще, що у неї є. Говорити: "Він завжди так чинить. Він завжди такий" – це непряма образа. Як би ви себе почували, коли б дізнались, що люди говорять так про вас?

Коли є повага, є взаєморозуміння. Поважайте поради і думку кожного. Якщо вам треба когось виправити, спочатку виявіть повагу, а потім виправляйте. Тоді йому буде легко згодитись з вами. Взаємовідносини розквітають на ґрунті довіри та поваги. Дійте с усвідомленням того, що кожна людина має внутрішню гідність. Спілкування на такій основі виявляє кращі риси душі.

Повага – це простір, де можна бути близькими і зберегти незалежність.

Смирення і відсутність жодного бажання мати повагу викликає повагу в інших.