Терпіння – це чеснота і сила, а не слабкість. Коли ми маємо терпіння, ми можемо залишатись внутрішньо спокійними і щасливими. Терпіння – не означає залишити все як є і просто витерпіти це. Істинне терпіння допомагає не уникати несприятливої ситуації, а брати в ній участь і вирішувати її.

Терпіння дозволяє обговорити справи без суперечок, спокійно поділитись своїми думками, вислухати точку зору інших та обрати найкращу ідею. Там, де є почуття любові та дружби, труднощі будуть подолані.

Людина, здатна терпляче переносити хворобу, викликає симпатію. Вона полегшує свої страждання і завдання тих, хто за нею доглядає.

Ознака терпіння – не говорити про біль, про хвороби, незручності, не скаржитись на чиїсь помилки або поведінку, не поширювати в атмосферу такі почуття.

Кожного дня ми зустрічаємо безліч ситуацій, що випробовують наше терпіння. Якщо немає терпіння, людина засмучується через дрібниці. Будьте готові до того, що дещо буде відбуватись не так, як ви хочете, і поведінка інших людей не завжди буде відповідати вашим очікуванням.

Навчіться бути терплячим, спокійним і легким. Подолайте звичку гостро реагувати і протестувати. Змиріться з тим, що у кожного свій шлях.

Терпіння – фортеця, що захищає розум від почуттів заздрості, ненависті або гніву. Терпляча людина не засмучується, якщо хтось говорить про неї погано, не має в серці гніву у відповідь, є лише милосердя. Якщо ви збережете чисті почуття та добрі побажання, рано чи пізно та людина попросить прощення.

Однак терпіння не означає, що ви маєте дозволити іншим "сісти вам на голову" і експлуатувати вас. Завжди зберігайте свою гідність.

Терпіння безмежне там, де є любов. Терпіти – означає зануритись вглиб себе і віднайти сили, як занурюються на дно океану і знаходять там скарби.

Всьому свій час, і не у ваших силах прискорити природний плин подій. Запасіться терпінням і потурбуйтесь про своє здоров'я. Якщо ви будете менше хвилюватись, ви зможете насолоджуватись кожним днем.