Рішучість допомагає досягти успіху в усіх сферах життя. Бути рішучим – це не означає йти напролом. Просто треба мати внутрішнє переконання, що завдання буде виконане, тримати перед собою чітку мету і спокійно, з любов'ю, крок за кроком йти до неї. Якщо думка буде рішучою, то знайдеться і спосіб виконати завдання, і людина обов’язково досягне успіху. Рішучість – це крила, які легко переносять через гори перешкод до поставленої мети.

Рішуча людина ніколи не відкладає намічені справи і не відступає. Там, де є рішучість, не буде недбалості.

"Робити чи не робити? Зробити так чи інакше? Як це буде? Чи зможу я? Раптом не вийде?" – це слабкі думки. Той, хто багато думає і довго збирається, в результаті нічого не зробить. Чим далі ми відкладаємо, тим більше виникає перешкод. Гасло рішучої людини: "Зараз або ніколи!".

Зупиніться на мить, щоб сповнитись рішучості: зрозумійте суть ситуації, погляньте на завдання з любов'ю і починайте діяти.

Коли мета чітка і рішення тверде, немає нічого неможливого. Будьте об’єктивні в своїх судженнях. Розсудіть, що правильно і що неправильно, потім вирішіть раз і назавжди: я буду робити лише те, що правильно, незважаючи на будь-які труднощі. Прийміть рішення: "Я ніколи не буду засмучуватись. Я обов’язково знайду спосіб викорінити свої недоліки"

Будьте рішучі в тому, щоб зберігати спокій, щастя, глибину, чистоту, незважаючи на будь-які хмари, і врешті хмари розійдуться.

Рішучість робить нас непохитними і стійкими. Це стрижень, без якого життя розсипається. Всі великі справи робили рішучі люди. Основа для розвитку рішучості - самоповага.