Істинна мужність виявляється у самовладанні і точному виконанні свого обов’язку навіть у важких обставинах. Мужня людина здатна прийняти будь-яке важке завдання і витримати будь-яку неприємну ситуацію без тіні збентеження. Мужність – це моральна готовність вистояти в момент небезпеки.

Але і в повсякденному  житті нам на кожному кроці потрібна мужність. Хіба можна без мужності шукати істину і берегти любов? Щоб залишатись вірним собі в цьому світі, де так багато фальші, і незважаючи ні на що, чинити правильно, потрібна немала мужність. Потрібна мужність, щоб відмовитись від руйнівної звички.

Мужня людина не боїться висловити свою думку та відстоювати свої переконання. Вона здатна підкорити гори власних вад, побачити гарне в тих, хто їй не подобається, визнати свою неправоту і виправити стосунки.

Мужність допомагає людині подолати сумніви і страх. Мужність дає душі силу піднятись над ситуацією, подивитись на неї збоку.

Якщо ви коли-небудь падаєте духом або відчуваєте страх, можна зробити ось що: на мить залишитись у тиші, звернутись всередину себе і покликати свою мужність. Не сумнівайтесь - ви обов’язково знайдете рішення. Необхідно підтримувати внутрішній спокій, врівноваженість, мати трохи терпіння, і відповідь неодмінно прийде у потрібний момент, як нагорода за мужність.

Щоб не сталось, не втрачайте присутності духу. Мужнє серце долає всі негаразди. Не піддавайтесь нещастю. Ніколи не впадайте у відчай і завжди зберігайте у серці добро. Нікого не можна назвати переможеним, поки він не втратив мужність.