Говоріть людям «Доброго ранку!» Ті манери, які іноді здаються застарілими, насправді ніколи не втратять своєї цінності. Посміхайтесь та сяйте, коли вітаєтесь з людьми. Надто часто ми промовляємо ці слова без відчуття, що ранок дійсно добрий. Говоріть «Добрий ранок!» щиро, як добре побажання від всього серця.

Посміхайтесь. Навіть якщо ви почуваєте себе не на висоті, посміхніться кому-небудь – і це підвищить вам настрій, бо коли людина посміхається, у неї виробляються ендорфіни («гормони щастя»). Спробуйте посміхатись незнайомим людям – тим, кого ви зустрічаєте на вулиці і в транспорті.

Ви здивуєтесь, як часто вам посміхаються у відповідь. Навіть якщо ваша посмішка просто зовнішня, вона все одно викликає відповідні внутрішні почуття. Хоч для людини нормально та природно діяти зсередини назовні, виходячи з того, що вона відчуває, іноді шлях ззовні всередину є дуже цінною та достойною стратегією для того, щоб збільшити стан душевного спокою та умиротворення.

Розмовляйте з незнайомцями. Ірландське прислів`я говорить, що не буває незнайомців – є тільки друзі, з якими ви ще не познайомились. Зустрічаючи будь-яку людину, намагайтесь знайти щось спільне – це можуть бути переконання, ідеї або ж щось матеріальне. Дуже часто ви будете вражені, скільки дивовижних подібностей ви зможете знайти.

Будьте відкриті для нових людей або місць, або для нового досвіду: подібно парашуту, розум краще працює, коли він відкритий. Ваш шлях – лише один з багатьох інших шляхів. У відкритих людей більше шансів одержати радість від кожної миті і менше приводів для розчарувань.

Вибирайте гарну компанію. «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти», - ці слова ми неодноразово чули з самого дитинства. Немає сумніву, що на нас впливає енергія оточення. Спокійні, стримані, люди з незалежною думкою часто дають нам можливість подивитись на своє життя по-новому, свіжим поглядом. І, звичайно, добродушні люди з почуттям гумору завжди справляють благотворний вплив.