У любові тисячі граней, і в кожній – своє світло, своє щастя і свої пахощі: любов до країни, до істини, справедливості, до своєї справи, до людей, природи, Бога. Любити - означає віддавати, не маючи думки одержати щось взамін. Життя, сповнене любов'ю, подібне до пахущого саду. Така любов підтримує людські стосунки, надає їм глибини і гідності. Любов виявляється у бажанні дарувати, зробити щось гарне для інших, в розумінні, довірі, повазі. В істинній любові ніколи не буває корисливих мотивів.

Безкорислива любов воістину безмежна, здатна забути і простити слабкості інших і бачить в кожному лише його неповторну красу. Любов робить важке легким, а неможливе - можливим. Справжня любов живе у вільній душі. Не полишайте любити навіть тих, хто відвернувся від вас.

Бог ніколи не перестає нас любити. Його любов робить нас сильними. Якщо в серці є щира любов до Бога, Він завжди відповідає на цю любов.

Нехай буде любов до себе і до Бога, тоді почуття любові до інших буде рости. Любити себе - означає намагатись позбавитись своїх недоліків. Любити Бога, Океан Любові – означає стати втіленням Його чеснот і сил.