Що є ключем до розуміння природи стресу? Які докорінні причини цього явища? Розмова про це піде на громадській програмі «Стрес-менеджмент у сучасному світі» за участю вчителя Раджа Йоги, старшого викладача Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс (Індія), лауреатки почесного звання "Людина тисячоліття" Б.К. Судхи Рані Гупти.

Лекція Б.К. Судхи Рані Гупти відбудеться 12 грудня о 18:30. Вхід вільний.

Місце проведення заходу – м.Київ, конференц-центр A&CES («Адмірал Хол»), вул. Хрещатик, 7/11, 6-й поверх, зал "Eleven Hall". Вхід до будівлі з боку алеї Героїв Небесної Сотні. Метро "Майдан Незалежності", "Хрещатик".

Б.К. Судха Рані Гупта народилася в 1953 році в Делі. Закінчила Делійський університет (ступінь магістра природничих наук за спеціальністю ботаніка і ступінь бакалавра педагогіки). Отримавши світську освіту, вона продовжувала удосконалюватися в засвоєнні духовних знань і в 1976 році цілком присвятила себе благородній меті служіння людству. Як старший викладач Університету Брахма Кумаріс, Б.К. Судха понад 40 років передає духовне знання, навчає моральним цінностям і медитації Раджа-йоги в Індії та інших країнах.

Б.К. Судха виступила з доповідями на багатьох міжнародних конференціях за темами: «Толерантність», «Духовна єдність людства», «Моральні цінності в освіті», «Освіта в галузі духовності», «Цнотливість і альтруїзм», «Свобода совісті в плюралістичному суспільстві», «Екоетика XXI століття», «Права людини, культура світу, толерантність, зміст і методи навчання» і багатьом іншим.

Неодноразово відвідуючи Україну, Б.К. Судха Рані Гупта виступала з лекціями у Києві, Одесі, Харкові, Львові, Ужгороді та Миколаєві. У 2015 році вона була головною доповідачкою на круглому столі «Культура, благодійність та гармонійне суспільство: минуле, сучасність та майбутнє», який відбувся у столиці України.

Під час теперішнього візиту в Україну Б.К. Судха виступить з лекціями у столиці України та у Вінниці.

Організатором лекцій Судхи Рані Гупти є міжнародна громадська організація "Соціально-культурний центр" у співпраці з Університетом Брахма Кумаріс.