21 червня 2015 року все земне співтовариство любителів і професіоналів йоги відзначило перший Міжнародний день йоги. В Індії, де виникла традиція йоги, учасниками одночасної йога-сесії в перший Міжнародний день йоги стали 35 тисяч осіб. Ця наймасовіша і найбагатонаціональніша йога-сесія на одній площі увійшла до книги рекордів Гіннеса. А національний рекорд України було встановлено у червні 2017 року під час "Марафону без метушні" на столичному Хрещатику.

Цього року День йоги пройде під гаслом «Йога на користь здоров`ю». Тема Дня має показати вплив йоги на баланс між розумом і тілом. Організатори заходу сподіваються, що йога зробить прямий внесок до процесу стійкого розвитку людства та допоможе встановити гармонійні стосунки з природою.

Як і минулого року, у столиці України Міжнародний день йоги буде відзначено двома масштабними подіями за підтримки Посольства Республіки Індія.

21 червня о 16:00 розпочнеться йога-ярмарок. Для цього свята Посольство Індії та Українська Федерація Йоги вже третій рік поспіль обирають зелену і затишну локацію у самому серці Києва - Маріїнський парк. А у суботу, 23 квітня прихильники йоги з різних міст України зберуться на Хрещатику, де о 18 годині стартує "Марафон без метушні".

Йога об`єднує всіх, хто цінує власне здоров`я і прагне до особистого розвитку. Тож Міжнародний день йоги є чудовою можливістю відкрити для себе щось нове та познайомитись з однодумцями.

Чекаємо на Вас на заходах Міжнародного дня йоги у Києві та інших містах України!