24 березня о 20:30

Приєднуйтесь до найбільшого у світі природоохоронного руху!

Година Землі – це найбільший у світі природоохоронний рух, започаткований Всесвітнім фондом природи WWF. Він заохочує сотні мільйонів людей по всьому світі щось змінити у своєму житті заради Планети. Цей рух підтримують тисячі організацій, компаній та урядів. Година Землі розпочалася 11 років тому у Сіднеї (Австралія). З ініціативи одного міста вона переросла у всесвітню подію, до якої приєдналися вже 187 країн і більше 7000 міст та містечок по всьому світі. Україна вперше підтримала кампанію у 2009 році.

В передостанню суботу березня Година Землі закликає всіх вимкнути світло на одну годину, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу. Ця символічна подія об’єднує людей світу, незалежно від віку, статі, культури чи релігійних вірувань.

Однак, Година Землі була створена не тільки для того, щоб вимикати світло. Натхнення однієї години заохочує людей до щоденних дій заради Планети.

Що треба робити?

  1. Підтримайте Годину Землі в Україні, дізнайтесь більше та зареєструйтесь на сайті кампанії.
  2. Вимкніть світло на одну годину, 24 березня о 20:30, як символ єдності зі світовою спільнотою у бажанні захистити природу.
  3. Вмикайте свою силу! Дізнайтесь, як зробити своє життя дружнім до природи, зловити зв’язок з Землею та інше на www.panda.org/eh18.

Кожна людина може змінити світ на краще! Разом ми досягнемо успіху!

Ще більше інформації:

Реєстрація учасників Години Землі 2018
Сайт кампанії "Година Землі"
Як моя організація може взяти участь у Годині Землі? (PDF документ)
Банери, відео, друковані матеріали, які допоможуть вам провести свої події