Тернопільский Центр духовного розвитку виступив з ініціативою проведення у Тернополі громадської програми з нагоди четвертого Міжнародного дня йоги. Ініціативу підтримали ректорат та адміністрація Тернопільского державного медичного університету ім. І.Горбачівського (ТДМУ); громадська організація «Гармонія», компанія «WELLTEK International», представники громадськості.

Програма почалась вранці 21 червня з символічної посадки троянд у дворі медичного університету. А о 12 годині дня всі бажаючі зібралися в аудиторії головного корпусу, щоб ознайомитись з основами практики медитації і йоги. У зібранні виступили: директор Тернопільского Центру духовного розвитку, раджа-йог с 22-річним стажем Марія Гуска; голова профспілки Тернопільского державного медичного університету, заступник голови центру виховної роботи та культурного розвитку Олена Покришко; директор компанії «WELLTEK International» Шахзад Наджам (Dr. Shahzad Najam); директор громадської организації «Гармонія» Дмитро Вакуленко; директор фірми «Right Choice» Пуніт Кумар (Dr.Puneet Kumar). Среди слухачів були викладачі та студенти ТДМУ, в тому числі більш ніж 40 студентів з Індії, Пакістану та країн Африки.

«Слово «йога» означає зв’язок. Для будь-якого життево важливого досягнення нам потрібно, по-перше, знання про себе – про свідому істоту, тобто душу; по-друге, знання про навколишній матеріальний світ та його закони; по-третє, необходно також спиратись на підтримку досвідченого наставника. Практика Раджа Йоги допомогає: 1) пізнати себя і свою первинну природу; 2) краще зрозуміти оточуючий нас світ; 3) встановити і підтримувати тонкий зв’язок з Богом, Джерелом духовних сил. Набуваючи завдяки цьому зв’язку позитивні якості, ми можемо досягти у житті істинного щастя, гармонії та процвітання», - сказала у своєму виступі Марія Гуска.

Після обміну думками учасники зустрічі вийшли у двір університету, де розташувались на зелених газонах. Ознайомившись з основними кроками медитації, учасники занурились у глибоку тишу, щоб створити потік позитивних думок, відчути їх та подарувати свої вібрації спокою, щастя й чистоти навколишньому світові та мешканцям всієї земної кулі. Спільна медитація сприяла появі нових позитивних почуттів, чистому доброзичливому погляду одне на одного, обміну радісними почуттями та хорошими вібраціями.

Наприкінці медитації всі учасники отримали карточки добрих побажань та солодке частування, власноруч підготовлене слухачами Тернопільского Центру духовного розвитку.

По завершенні медитації учасники програми на автобусі поїхали до парку Національного відродження, де урочисто посадили кущі троянд. Це стало ще одним проявом доброзичливості та ознакою досягнутої гармонії.